Witam. Mam na imię Ola. Jestem mamą dwóch synów, żoną, fotografem i inżynierem produkcji. To ostatnie kompletnie do mnie nie pasuje:) Na szczęście mężczyzna mojego życia zaraził mnie w trakcie studiów, pasją do fotografowania. Dzięki jego wsparciu, teraz mogę robić to, co kocham.

Zajmuję się fotografowaniem ludzi. Najważniejsze jest dla mnie uchwycenie emocji, pokazanie piękna chwili. Na tej stronie znajdziecie moje zdjęcia ślubne, ciążowe oraz dzieci.

Uwielbiam fotografowanie uroczystości ślubnych, z chrzcin oraz komunii. Podczas tych reportaży jest mnóstwo momentów przepełnionych szczęściem, miłością i wzruszeniem. To właśnie dlatego moja praca sprawia mi radość. Podczas każdego ślubu łza wzruszenia kręci mi się w oku. Lubię dawkę tajemnicy, jaką mają w sobie wydarzenia rodzinne. Cenię nieoczekiwane chwile, które zaskakują nas wszystkich podczas ceremonii oraz przyjęć.

Takie właśnie chciałabym robić zdjęcia – emocjonalne, wzruszające, naturalne, magiczne.

Sesje plenerowe kocham, dlatego, że są dla mnie wyzwaniem i przygodą. Fotografie w niebanalnych miejscach, ale przede wszystkim przedstawiające miłość i bliskość pomiędzy ludźmi - to cel moich plenerów.

Pragnę zrobić dla Was fotografie, które poukładane w albumach, będą moją opowieścią o Was, zachowaną na lata…

Zapraszam Was do mojego fotograficznego świata.


2018 (c) Aleksandra Białas FOTOGRAFIA - Wszystkie prawa zastrzeżone